Реєстрація ТОВРеєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю в Києві та Київській області.

Вважаємо за необхідне надати Вам невеличку консультацію про таку організаційно-правову форму юридичної особи як “Товариство з обмеженою відповідальністю” (далі по тексту буде вживатися також абревіатура ТОВ).

Інтернет просто за шквалений пропозиціями в наданні послуг з реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю “під ключ” у Києві та Київській області.

Користувачі інтернет шукають дану послугу та знаходять наш сайт за такими ключовими словами “реєстрація ТОВ”, “реєстрація ТОВ під ключ Київ”, реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю в Києві”, “Як зареєструвати ТОВ в Києві та Київській області” тощо, а російськомовні люди знаходять нас за такими словами як “регистрация ООО”, “регистрация общества с  ограниченной ответственностью”, “регистрация ООО в Киев”,  регистрация ООО под ключ в Киеве”. Такий попит на ведення бізнесу саме в такій організаційно-правовій формі виник не спроста.

Давайте ж розглянемо, що саме спонукає реєструвати саме ТОВ. Відповімо на самі розповсюджені запитання наших клієнтів. Вимоги щодо мінімального статутного капіталу? Аналізуючи норми Господарського кодексу України, Закону України “Про господарські товариства”, Цивільний кодекс України, Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” та інших норм чинного законодавства  України, які стосуються ТОВ – мінімальний статутний капітал ТОВ тепер законами України непередбачений. Формування статутного капіталу дозволяється на  протязі року з моменту державної реєстрації ТОВ. Підтверджувальних документів для наявності таких коштів не вимагається. Раніше треба було надавати довідку з банку про відкриття тимчасового рахунку для формування статутного капіталу, а у випадку формування статутного капіталу майном? акт приймання-передачі майна до статутного капіталу. Ці документи реєстратору зараз не потрібні. Скільки ж може мати ТОВ у своєму складі учасників (засновників)?

Кількість учасників ТОВ може досягати – до 100 чоловік.

Хто може виступати Учасником (засновником) ТОВ ?

Засновниками (учасниками) ТОВ можуть виступати громадяни України (фізичні особи резиденти), фізичні особи нерезиденти (громадяни іноземних держав), а також юридичні особи резиденти та не резиденти України (іноземні юридичні особи).

Які ризики існують у здійсненні господарської діяльності у формі ТОВ? Яку несуть відповідальність учасники такого Товариства?

Отримавши відповідь на це питання, наші  клієнти в основному і приймають рішення реєструвати свій бізнес у такій організаційно-правовій формі. Почувши фразу “з обмеженою відповідальністю” клієнтів підштовхує на думку, що Вони від чогось або від когось обмежують свою відповідальність і це дійсно так. Так, ведення бізнесу пов’язано з безліччю ризиків. Заборгованість перед кредиторами та відповідальність за завдані збитки за договорами та інші більш жахливі процеси у діяльності ТОВ, все це обмежується тільки розміром внеску до статутного капіталу ТОВ.

Розглянемо короткий приклад.

Два учасника (фізичні особи резиденти) зареєстрували ТОВ в Броварах. Статутний капітал вирішили сформувати в 4000,00 грн. Кожен із них в ніс порівну 2000 грн. Все було чудово, потік клієнтів, репутація, рекомендації та прояви зовнішньоекономічних зв’язків. Хороші обороти, прибуток та сплата податків надало змогу брати кредити та розвивати ідею бізнесу.

Але одного не дуже вдалого дня, щось дало збій. Неважливо що саме, але у ТОВ виникла заборгованість перед банком чи скажімо партнером. Змоги погасити цю заборгованість не має можливості. Проходять місяці і зрушень з виплати боргу не відбуваються. Сума боргу скажімо 300 000 грн. Тепер розв’язка. В даному випадку статутного капіталу ТОВ (в розмірі 4000,00 грн.) не достатньо, щоб погасити заборгованість, а учасники не несуть відповідальність всім своїм майном за діяльність ТОВ згідно чинного Законодавства України.

В результаті кредитор може забрати тільки 4000,00 грн. якщо звісно вони є)

В якій формі можна вносити статутний капітал?

Сформувати статутний капітал Товариства з обмеженою відповідальністю, можна грошовими коштами (як правило в гривні, але дня нерезидентів можна у Доларах або Євро) та/або майновим внеском. Також не слід забувати про те, що тей хто багатий на інтелект і встиг зареєструвати право інтелектуальної власності на будь-що, може спокійно вносити свою інтелектуальну працю до статутного капіталу.

Законодавство України не вимагає зразу внести суму заявлену як статутний капітал. Ви маєте право зробити це на протязі 1 року з дати реєстрації. Але поряд з цим, ніхто не буде проти, якщо ви зробите це одразу.

Наша юридична компанія зареєструвала в Броварах вже більше 200 компаній різних організаційно правових форм, тому має вже непоганий досвід в цій справі. Наша практика, дає змогу виділити основні переваги ведення бізнесу у формі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ:

  • Нести відповідальність власник (або засновник) ТОВ буде в межах внеску до статутного капіталу;
  • Законодавство добре регулює відносини, які виникають у діяльності ТОВ (навіть якщо вони не прописані в статуті);
  • На етапі створення, реєстрації ТОВ та його функціонування Ви понесете менше фінансових втрат.
  • Можливість включити до 100 осіб  учасниками ТОВ.

Тепер поговоримо про наші Послуги з реєстрації ТОВ.

Реєстрація ТОВ “під ключ” в Києві та Київській області  силами нашого колективу буде включати в себе такі послуги:

  1. Нашим юристом буде надана консультація з загального порядку та етапів реєстрації ТОВ. Консультація з реєстрації ТОВ включатиме також, інформацію про необхідні для реєстрації ТОВ документи, строк проведення реєстрації, допоможе визначитися з видами діяльності за КВЕД, системою оподаткування, обрати печатку та штамп, перевірить наявність або відсутність назви в ЄДР та відповість на Ваші запитання з порядку та процесу реєстрації Товариства;
  2. Наша компанія підготовить установчі документи (статут, протокол №1 Загальних Зборів Учасників,  акт приймання-передачі майна до статутного капіталу, якщо він формується майновим внеском тощо);
  3. Ми організуємо зустріч у нашого Нотаріуса для нотаріального завірення підпису на Статуті;
  4. Проконсультуємо про порядок відкриттям тимчасового рахунку (у випадку формування статутного капіталу грошима) ;
  5. Зареєструємо Ваше ТОВ у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що підпорядкований державній адміністрації;
  6. Поставимо на облік у органах статистики та отримаємо відомості з ЄДРПОУ з 6-тьма основними видами діяльності;
  7. Виготовимо якісну печатку з 3-ма ступенями захисту. Попередньо Ви повинні обрати зразок печатки з нашої галереї печаток. За бажанням виготовимо штамп.
  8. Поставимо на облік у податковій інспекції та отримаємо для підприємства статусу платника ПДВ або єдиного податку. Після присвоєння статусу платника ПДВ чи єдиного податку отримаємо витяг з реєстру платників ПДВ або єдиного податку.

Вартість реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “під ключ” залежить від строку вчинення процедур та складає:

4 000 грн. “під ключ”

Строк реєстрації ТОВ:

від 3 робочих днів (з одним учасником) Присвоєння статутсу платника ПДВ та єдиного податку затягує процедуру на 5-ть робочих днів.

4 000 грн. “під ключ” включатиме:

  • послуги державних органів та установ;
  • оплата послуг нашої компанії
  • сплату нотаріальних послуг (завірення підпису на статуті, оформлення нотаріальної довіреності на наших юристів).

В дану вартість не входить:

  • купівля юридичної адреси (можете обрати юридичну адресу не масової реєстрації у нас);
  • банківські послуги, що пов’язані з відкриттям рахунку (в тому числі нотаріальне завірення підпису на банківській картці).

Строк реєстрації не враховується на:

1. час на збір необхідних даних, інформації та нотаріального завірення підпису на статуті;

4. Отримання витягу з реєстру платників ПДВ /чи єдиного податку.

Яка нам необхідна інформація для Реєстрації ТОВ:

Для того, щоб зареєструвати ТОВ “під ключ необхідно визначитися з наступним:

  1. Придумати декілька варіантів назви ТОВ;
  2. Визначитися з розміром статутного капіталу ТОВ та порядком розподілу часток у статутному капіталі;
  3. Визначити форму внеску до статутного капіталу (грошові кошти, майно, інтелектуальна власність);
  4. Визначитися з юридичною адресою (можна зареєструвати за реєстрацією (пропискою) одного з учасників;
  5. Визначится з системою оподаткування (ПДВ, єдиний податок, загальна система);
  6. Визначитися з видами економічної діяльності за КВЕД;
  7. Обрати банківську установу, де буде відкрито рахунок.

Які необхідні документи для реєстрації ТОВ:

Фізичні особи резиденти (громадяни України) та не резиденти (громадяни іноземних держав) надають у ксерокопіях такі документи:

1. паспорт;

2. ідентифікаційний номер;

Українські юридичні особи надають у ксерокопіях наступні документи:

  1. виписка з ЄДР;
  2. Витяг з ЄДР з інформацією про фізичних осіб засновників юридичної особи;
  3. довідка статистичного управління;
  4. копія статуту;
  5. документ на особу, яка буде підписувати статут (довіреність та протокол на призначення).

Іноземні юридичні особи (не резиденти) надають апостильовані або легалізовані копії документи з перекладом на українською мову та завірені нотаріусом:

  1. Щось одне, виписка з торгового, банківського, судового реєстру, сертифікат і т.п;
  2. Довіреність на особу, яка буде підписувати Статут.

КОЛИ ПОТРІБНА ПРИСУТНІСТЬ УЧАСНИКА?

Зустрітися з засновниками необхідно до трьох разів:

  1. Для знайомства та ухвалення етапів реєстрації ТОВ та строків;
  2. Під час завірення підпису на Статуті, підписання протоколу, акту і надання нотаріальної довіреності на наших юристів.

РЕЗУЛЬТАТ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ “ПІД КЛЮЧ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ”

Після проведення всіх необхідних дій з реєстрації ТОВ під ключ  в Києві та Київській області, Ви отримаєте круглу печатку з ступенями захисту та теку з реєстраційними документами, що включають:

  1. Протокол № 1 Загальних Зборів Учасників (про створення ТОВ);
  2. Виписка з ЄДР;
  3. Статут;
  4. Відомість з статистичного управління (колишня довідка з ЄДРПОУ);
  5. Витяг з реєстру платників ПДВ чи єдиного податку;
  6. У випадку формування капіталу майном – акти на приймання-передачу майна до статутного капіталу ТОВ.
  7. Кругла печатка з 3-ма ступенями захисту (шаблон попередньо узгоджується з Вами).